Nowości
  • Zapowiedź miotu

    15 kwietnia 2018 Breeze urodziła 3 śliczne kociaki. Już wkrótce zamieścimy ich zdjęcia.

Wizyt
Dziś: 36Razem: 204495

O nas

 

 

 

Witamy na stronie naszej hodowli.

Nasz dom pełen jest dzieci i zwierząt. Nasze dzieci wychowują się dbając o dwa psy, żółwiaka chińskiego, akwarium morskie i oczywiście koty. Zawsze chcieliśmy mieć małe kociaki, ale jak to zrobić? Założyć hodowlę :)

Tak wpadliśmy na taki pomysł wiele lat temu, gdy nasz biało czarny dachowiec już dorósł i stał sie z zabawnego malucha - leniwym kociskiem. Nasz plan musiał troche pczekać na realizację aż w końcu przeprowadziliśmy się na wieś do wielkiego domu i mogliśmy zacząć naszą przygodę.

A jak to się zaczęło?

Kiedyś na wystawie zobaczyliśmy kota bengalskiego i .... tak to się zaczęło. Zakochaliśmy się. Ciepła barwa, piekne rozety i niesamowity glitter skrzący się w słońcu jak złoty pył - to nasz cel. Szukaliśmy długo i na całym świecie w końcu nasza pierwsza kotka urodziła się w Holandii niedaleko Amsterdamu w elitarnej hodowli specjalizującej się w uzyskiwaniu kociaków rozetowych o dzikim wyglądzie i cudownie słodkim charakterze. My postanowiliśmu te założenia kontynuować. Dbamy przede wszystkim o zdrowie i zrównoważony rozwój naszych podopiecznych. Mają zapewnioną stałą opiekę weterynaryjną, najlepsze karmy i baaaardzo dużo miłości. Zapraszamy serdecznie Małgorzata i Sebastian Jankowscy